Close

"PLASMA DODÁ VAŠEMU OSIVU ENERGII"

PRODUKCE KVALITNÍHO OSIVA

Plazmové a biologické ošetření osiva umožní produkci kvalitního osiva. Pozitivní efekt ošetření se odrazí i ve vyšší biologické hodnotě osiva.

SNÍŽENÍ MNOŽSTVÍ PESTICIDŮ

Plazmové ošetření osiva má i výrazný efekt na možné snížení množství pesticidů a tím i snížení zátěže životního prostředí.

NAVÝŠENÍ VÝNOSU

Významným efektem technologie pro plazmové a biologické ošetření osiva je navýšení výnosu v průměru o 8% a v některých případech i pozitivní účinky na klíčivost a růst rostlin.

Aktuality

Konference Brno

Ve dnech 22.-23. listopadu 2017 můžete v rámci konference „Aktuální poznatky v pěstování, šlechtění, ochranně rostlin a zpracování produktů“ navštívit náš info…

17.9.2017

Číst více

Sklizeno

Všechny maloparcelkové pokusy byly sklizeny. Výsledky budeme aktualizovat v záložce testování.

17.9.2017

Číst více

O SPOLEČNOSTI

Společnost PlasmaAgro s.r.o. je mladá rozvíjející se společnost založená v roce 2017. Hlavním cílem je využití technologie nízkoteplotní plazmy jako způsobu fyzikálního ošetření a stimulace osiva a kombinace tohoto ošetření s klasickým chemickým mořením či ošetřením biologickým. Unikátnost tohoto komplexního přístupu spočívá v propojení plazmového ošetření osiva s chemickým či biologickým ošetřením a zavedení této technologie do semenářské a pěstitelské praxe.

Nová technologie ošetřování osiva je flexibilní a kombinuje řadu postupů ošetřování osiva a v současné době neznáme na světě firmu, která by byla schopna nabídnout komplexní využití nízkoteplotní plazmy jako způsobu fyzikálního ošetření osiva u polních plodin.

Vizí společnosti je stát se ve svém oboru přední světovou společností, jež je schopna nabídnout svým zákazníkům produkt o vysoké přidané hodnotě – komplexní, životnímu prostředí přátelské ošetření osiv a postupně i technologické zařízení včetně definovaných postupů, jež bude schopno toto osivo vyrábět.

navštivte nás

Jungmannova 695/42, České Budějovice